Wibratory dla par – jak działają i co mogą wnieść do Waszej sypialni?

Wibrator dla większości jest jednoznacznie gadżetem przeznaczonym typowo dla pań, w dodatku przeważnie do samotnej zabawy. Wcale nie musi jednak tak być. Coraz ciekawsze i bardziej rozbudowane gadżety seksualne stają się popularniejsze również w naszym kraju. Należy do nich z pewnością wibrator dla par. Jak to działa? Kiedy i dlaczego warto wprowadzić taką nowość do swojej sypialni? Zapraszamy na krótkie wprowadzenie do przygody z Twoim nowym gadżetem erotycznym.

Zasada działania

Wibratory dla par mają łukowaty kształt, z dwoma końcówkami. Krótszą z nich, specjalnie przystosowaną do budowy kobiecego ciała, umieszcza się w pochwie. Opiera ona się na jej przedniej ściance, stymulując łechtaczkę kobiety wibracjami, rotacjami czy też ssaniem – w zależności od modelu wybranego wibratora. Konstrukcja urządzenia pozwala więc na zabawę bez użycia rąk. Za sterowanie funkcjami wibratora może być odpowiedzialny pilot umożliwiający zdalną kontrolę. Budowa końcówki umieszczanej w pochwie pozwala na jednoczesną bezproblemową penetrację, stąd też tak łatwe zastosowanie tego gadżetu jako zabawki do łóżka dla dwojga.

Zalety wibratorów dla par

Tym, co przede wszystkim przemawia za użyciem wibratora dla par w swojej sypialni, jest właśnie możliwość używania go z drugą osobą. Jest to urządzenie odpowiednie zarówno dla hetero-, jak i homoseksualnych par. Pozwala na podwojenie przyjemności poprzez stymulację łechtaczki przy jednoczesnej penetracji przez partnera. Tym ważniejsze jest właśnie stymulowanie łechtaczki, gdyż zdecydowana większość kobiet deklaruje, że nie jest w stanie osiągnąć orgazmu w czasie seksu bez dodatkowych pieszczot właśnie na łechtaczce. Jest to zatem znaczne ułatwienie i uwolnienie Waszych rąk, które możecie zająć przecież innymi częściami Waszych ciał podczas stosunku. Wibratory dla par są urządzeniami do wykorzystania wspólnie z partnerem z racji jeszcze jednej ich cechy – zdalnego sterowania. Stają się w ten sposób gadżetami nie tylko dającymi duże możliwości ich wykorzystania, ale też wzbudzającymi Waszą kreatywność. Kobieta może bowiem wygodnie ubrać wibrator pod ubranie, a partner może zadawać jej przyjemność poprzez pilota w dowolnej chwili i dowolnym miejscu, nawet publicznie. To chociażby doskonały pomysł na grę wstępną przed Waszym powrotem do domu i udaniem się wspólnie do sypialni!

Naprawdę warto otworzyć się na nowe doświadczenia i spróbować w swoim życiu erotycznym nowych wrażeń, także przy użyciu gadżetów erotycznych. Wibrator dla par będzie idealnym początkiem takiej nowej przygody dla każdej pary – niezależnie od gustów, preferencji, czy orientacji seksualnej.