Lumigo.pl | Salon oświetlenia wnętrz – Puławy, woj. Lubelskie

Lumigo to wiele ciekawych propozycji na dekoracje i dodatków do nowoczesnych wnętrz, dzięki którym oświetlisz swój nowy dom lub mieszkanie. Lumigo działa na terenie całego kraju dzięki czemu docieramy do szerokiej liczby klientów. Nasze salony odwiedzane są przez kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie co może być dowodem na to, że nasze produkty są cenione i chętnie wybierane. Stale dodajemy do naszych katalogów nowe lampy i nowych producentów oświetlenia, dzięki czemu klienci mogą wybierać z nowości i bestsellerów. Posiadamy wiele nowoczesnych lamp do łazienek, sypialni, salonów czy kuchni. Nie ograniczamy się w żaden sposób, dlatego kupić możesz tu niemalże wszystko w dużym zakresie cenowym. Nasze katalogi to lampy już od 40 zł do nawet 20 000 zł, przy czym te drugie to niekiedy żyrandole pozłacane 24-karatowym złotem.

Gdzie kupić nowoczesne lampy Lumigo?

Nasze lampy znajdziesz w wielu sklepach internetowych, ale także w stacjonarnym salonie oświetlenia, który prowadzony jest przez nas w Puławach, w województwie lubelskim. Siedziba naszej firmy mieści się przy ul. Piłsudzkiego 85, a godziny pracy to 08.00 – 16.00. Jeśli spodobała Ci się jakaś lampa, a nie masz możliwości zawitać do nas osobiście, zawsze możesz kupić nasze produkty przez Internet. Obsługujemy klientów krajowych, ale także i zagranicznych.

Do dyspozycji masz wielu naszych doradców i przedstawicieli, którzy odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Kupując w naszym sklepie online, zawsze możesz zwrócić nasz produkt w przeciągu 14 dni od jego dostarczenia przez kuriera. To dobra opcja dla tych, którzy są niepewni swoich wyborów.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży Lumigo.pl

Szczegóły na stronie Lumigo.pl

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454